Volné pracovní místo  Laborant junior – 35 000 Kč, 5 týdnů dovolené, bonusy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledáme laboranty klidně juniory! Naše laboratoř se věnuje analýze vzorků a k tomu využíváme rozsáhlou škálu testovacích metod. Pokud jste nováčci v této oblasti a práce v laboratoři Vás zajímá, přidejte se k nám a pojďte s námi dále růst!
Co budete dělat:
  • Analyzovat vzorky, především ty potravinové
  • Spolupracovat se zkušenějšími kolegy a i od nich získávat další potřebné zkušenosti
  • Budete připravovat pomůcky pro laboratoř a hlídat množství zásob
  • Časem, až naberete zkušenosti a praxi budete identifikovat mikroorganismy a komunikovat s klientem

Požadujeme

Co od vás očekáváme:
  • Vzdělání v přírodovědném oboru (chemie, zdravotnictví, farmacie...)
  • Nebo alespoň minimální zkušenost na podobné pozici
  • Nebo velkou chuť se učit
  • Samostatnost a pečlivost
  • Práci s počítačem byste měli bez problému zvládat

Nabízíme

Co nabízíme:
  • Mzdu 35 000 Kč
  • Spolupráci na HPP
  • Různé bonusy včetně 13. Platu
  • Edenred kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Kávu na pracovišti
  • Můžete zde i parkovat
  • Možnost nastoupit ihned nebo dle dohody
  • Pracoviště v Praze 10 - Hostivař

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!